Aktuality

Informace o dovolené

Vážení klienti, ve čtvrtek a v pátek 9. a 10 11. 2017 bude z důvodu účasti na XXXVI. výroční konferenci SVL ČLS JEP ve Zlíně ordinace uzavřena.
Akutní případy ošetří MUDr. Jana Posltová.
Děkujeme za pochopení.
Více informací ZDE.


eRecept

Vážení klienti, jelikož se stále snažíme zkvalitňovat naše služby, zavedli jsme v naší ordinaci možnost předepisování léků pomocí tzv. eReceptu. Jedná se o novou, moderní elektronickou formu předpisu léků, vhodnou zejména k zasílání receptů u chronicky nemocných pacientů s dlouhodobou léčbou.
Více informací v sekci eRecept


Nový přístroj

Zakoupili jsme nový přístroj - močový analyzátor URI TEX. Tento způsob vyhodnocení zabraňuje vzniku subjektivní chyby při odečítání diagnostických proužků, která může vzniknout při vnímání barevných odstínů nebo kvůli rozdílným světelným podmínkám. Díky němu jsme schopni do 3 minut provést přesnou močovou analýzu a tím rychle nasadit pacientovi účinnou léčbu. Více informací v sekci Přístrojové vybavení.
Více o přístroji ZDE


Nové registrace klientů do zdravotní péče

Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové klienty! Chcete-li se k nám zaregistrovat, můžete tak učinit osobně a telefonicky v ordinačních hodinách (na tel. čísle +420 604 702 335), nebo pomocí on-line formuláře.