Aktuality

Vyšetření na vitamín D zdarma

Vážení klienti,
v měsíci březnu nabízí naše ordinace bezplatné vyšetření vitamínu D. Akce platí do 31.3. 2018. Vitamín D patří do skupiny v tucích rozpustných vitamínů, který organizmus získává potravou nebo účinkem slunečního záření. Nedostatek vitamínu D je prokázaným rizikovým faktorem pro vznik různých onemocnění ( osteoporóza, kardiovaskulární onemocnění, Diabetes mellitus, některé autoimunitní choroby a některé typy onkologických onemocnění). V současnosti je deficitem vitamínu D v Evropě ohroženo až 30-50 % populace. Studie z USA uvádí, že velmi výrazným nedostatkem vitamínu D na konci zimy trpí asi 85 % obyvatel, u skupiny seniorů je to až 95%.

Pro bližší informace prosím kontaktujte sestřičku.


eRecept

Vážení klienti, jelikož se stále snažíme zkvalitňovat naše služby, zavedli jsme v naší ordinaci možnost předepisování léků pomocí tzv. eReceptu. Jedná se o novou, moderní elektronickou formu předpisu léků, vhodnou zejména k zasílání receptů u chronicky nemocných pacientů s dlouhodobou léčbou.
Více informací v sekci eRecept


Nový přístroj

Zakoupili jsme nový přístroj - močový analyzátor URI TEX. Tento způsob vyhodnocení zabraňuje vzniku subjektivní chyby při odečítání diagnostických proužků, která může vzniknout při vnímání barevných odstínů nebo kvůli rozdílným světelným podmínkám. Díky němu jsme schopni do 3 minut provést přesnou močovou analýzu a tím rychle nasadit pacientovi účinnou léčbu. Více informací v sekci Přístrojové vybavení.
Více o přístroji ZDE


Nové registrace klientů do zdravotní péče

Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové klienty! Chcete-li se k nám zaregistrovat, můžete tak učinit osobně a telefonicky v ordinačních hodinách (na tel. čísle +420 604 702 335), nebo pomocí on-line formuláře.